Klassikaline maniküür ja pediküür

Andecus Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Klassikalise maniküüri ja pediküüri kursuse õppekava aluseks on kosmeetiku kutsestandard

Õppekava nimetus: Klassikalise maniküüri ja pediküüri kursus

Õppekava rühm: Iluteenindus Maht: 120 ak/h

Õppeaja kestus: 3 kuud, osaliselt paindlik õpe. Algus 03.2018.

HIND: 1680 eurot

STARDIPAUK: kell 10.00 või 15.00

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Koolituse toimumise koht:  Rakvere Laada 41 salong või Kadrina, Rakvere tee 14, grupi täitumisel algab. RAKVERES PIIRI 8.

Koolituse eesmärk: Omandada teoreetilised teadmised ja praktilised oskused klassikalisest maniküürist ja pediküürist ning kliendi nõustamisest.

Koolituse õppekava sisu:

Käte- ja jalgade hooldus: 36h

– käte- ja jalgade anatoomia    – terve küüs, küüntemuutused ja -haigused    – käte ja jalgade nahamuutused ning –haigused    – jalgade ehituses esinevad muutused    – tooted ja töövahendid    – tööhügieen ja töökoha ettevalmistus    – klassikaline maniküür (küünte viilimine, küünenahkade hooldamine, lakkimine  – klassikaline pediküür (jalgade leotus, raspeldamine, küünte viilimine, küünenahkade hooldamine, lakkimine)    – käte- ja jalgade massaaž    – käte- ja jalgade parafiinihooldus

Praktiline töö kliendiga: 84h

Koolituse õpiväljundid: – teab üla- ja alajäseme anatoomiat ning küüne ehitust; – teab levinumaid käe- ja jalanaha- ning küüntehaiguseid; – valmistab ette töökoha; – teeb maniküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri, järgides tööohutus- ja hügieeninõudeid; – teeb pediküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri, järgides tööohutus- ja hügieeninõudeid; – nõustab klienti.

Koolitajad:

Sille Hurt, 2002 Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool, töötanud kosmeetikuna, pediküür-maniküürina 15 aastat, täiendanud erinevatel koolitustel