Kosmeetik algus 09.2018.

Andecus Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Koolituse aluseks on kosmeetikute kutsestandard.

Õppekava nimetus: Kosmeetik

Õppekavarühm: Iluteenindus

Maht: 1600 ak/h: auditoorne töö 540ak/h , praktika 900ak/h , (lisandub 160 h iseseisvat tööd)

Õppeaja kestus: toimub 8 ak/h 5 päeva nädalas. Kuni 1 aasta, osaliselt paindlik õpe.

HIND: 2500 eurot

STARDIPAUK: kell 10.00 või 15.00, grupi täitumisel.

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Koolituse toimumise koht: Rakvere Laada 41 salong või Kadrina, Rakvere tee 14 grupi täitumisel. RAKVERES PIIRI 8.

Koolituse eesmärk: Omandada teoreetilised baasteadmised ja praktilised oskused töötada kosmeetikuna ja nõustada klienti.

Koolituse õppekava sisu: Sissejuhatus õpingutesse, majandusõpe, töökeskkond ja hügieen, klienditeenindus, nahahaigused, näohooldus, kätehooldus, jalgade hooldus, kehahooldus, jumestamine, anatoomia ja füsioloogia, mikrobioloogia, kosmeetiline keemia.

Koolituse õpiväljundid: – omab ülevaadet kosmeetiku eriala  ja ilusalongide töökeskkonna eripära kohta – käitub vastastikust suhtlemist toetaval viisil – teab inimese keha ehitust ja füsioloogiat – teab nahahaiguste tunnuseid, nakkusohtlikkust ja nende vältimise võimalusi ning hoolduse põhimõtteid – teab levinumaid näonaha, käe- ja jalanaha- ning küüntehaiguseid; – valmistab ette töökoha varustades selle vajalike töövahendite ja toodetega; – teeb maniküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri – teeb pediküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri – teeb näohooldust, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid ning tooteid ja aparatuuri – teeb ripsmete ja kulmude keemilist värvimist ning kulmude kujundamist; – teeb päeva- ja õhtumeiki kasutades sobivaid tooteid ja töövahendeid; – teeb keha massaaži, -aparaadihooldusi ja depilatsiooni; – järgib oma töös tööohutus- ja hügieeninõudeid; – nõustab klienti.

Koolitajad:

Sille Hurt, 2002 Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool, töötanud kosmeetikuna, pediküür-maniküürina 15 aastat, täiendanud erinevatel koolitustel

Marju Teiva, 2006 Tallinna Majanduskool maksunduse rakenduskõrghariduse diplom, revident, raamatupidaja, õpetaja, koolitaja, AS Antista müügikorraldaja, ettevõtja.

2015 Tallinna Ülikool Kutseõpetaja magister, kutsetunnistus kutseõpetaja tase VII omandamisel.

Omab  raamatupidaja IV kutsetunnistust. Täiendanud oma teadmisi ERK koolitustel, Maksu- ja Tolliameti koolitused, raamatupidamisprogrammi Merit koolitus jt. Üle 13 aasta töökogemusi era- ning riigisektoris.

Aviva Gubaidulina, 2010 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool  ärijuhtimine: spetsialiseerumine- personali juhtimine. Täiendanud Tallinna Ülikoolis, PARE, Tööinspektsiooni ning Maksu- ja Tolliameti koolitustel. 11 aastast töökogemust õpetaja ja koolitajana.

Õpiväljundi saavutamisel väljastatakse õppijale tunnistus. Õpiväljundi mittesaavutamisel väljastame tõendi kursusel osalemise kohta.

 

Registreeri