Kosmeetik tase 5 algus 09.2019.

Andecus Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Koolituse aluseks on kosmeetik 5 tase kutsestandard

Õppekava nimetus: Kosmeetik 5 tase

Õppekavarühm: Iluteenindus

Maht: 200 ak/h, millest 128 ak/h teooria ja praktiline töö ja 72 ak/h praktika. Päevas 8ak/h  Koolituse toimumise aeg: Kestvus kuni 2-3 kuud, 16 päeva. N, R-ti.

HIND: 2000+km. MINIGRUPP.

Planeeritud grupi täitumisel, algus kell 10.00 või 13.00.

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Koolituse toimumise koht: Rakvere, Laada 41 salong või Kadrina, Rakvere tee 14, grupi täitumisel. RAKVERES LAI 7.

Sihtrühm: Täiskasvanud õppijad, kes hindavad elukestvat õpet ja soovivad omandada kaasaegseid teadmisi ja oskusi iluteeninduse valdkonnas.

Koolituse eesmärk: Anda õppijale kosmeetik 5 taseme kutsetunnistusele vastavad teoreetilised baasteadmised ja praktilised oskused töötamaks kosmeetikuna ja nõustada klienti.

Koolituse õppekava sisu: Sissejuhatus õpingutesse, karjäärplaneerimine ja ettevõtlus, töökeskkond ja hügieen, klienditeenindus, nahahaigused, näohooldus, kätehooldus, jalgade hooldus, kehahooldus, jumestamine, anatoomia ja füsioloogia, mikrobioloogia, kosmeetiline keemia. Praktiline töö kliendiga.

Koolituse õpiväljundid: – omab ülevaadet kosmeetiku eriala ja ilusalongide töökeskkonna eripära kohta – käitub vastastikust suhtlemist toetaval viisil – teab inimese keha ehitust ja füsioloogiat – teab nahahaiguste tunnuseid, nakkusohtlikkust ja nende vältimise võimalusi ning hoolduse põhimõtteid – teab levinumaid näonaha, käe- ja jalanaha- ning küüntehaiguseid; – valmistab ette töökoha varustades selle vajalike töövahendite ja toodetega; – teeb maniküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri – teeb pediküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri – teeb näohooldust, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid ning tooteid ja aparatuuri – teeb ripsmete ja kulmude keemilist värvimist ning kulmude kujundamist; – teeb päeva- ja õhtumeiki kasutades sobivaid tooteid ja töövahendeid; – teeb keha massaaži, -aparaadihooldusi ja depilatsiooni; – järgib oma töös tööohutus- ja hügieeninõudeid; – nõustab klienti.

Koolituse maksumus sisaldab väljaõppele vajalikke vahendeid. Teooria ja praktikaõppe klassides on kasutusel kaasaegsed tehnilised erialased seadmed ja infotehnoloogilised vahendid. Praktiliseks õppeks on ruumid sisustatud kaasaegse inventariga.

Koolitajad:

Sille Hurt, 2002 Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool, töötanud kosmeetikuna, pediküür-maniküürina 15 aastat, täiendanud erinevatel koolitustel.

Marju Teiva, 2019 Tallinna Ülikool Kutseõpetaja magister, kutsetunnistus kutseõpetaja tase VII. 2006 Tallinna Majanduskool maksunduse rakenduskõrghariduse diplom, revident, raamatupidaja, õpetaja, koolitaja, töötanud AS Antista müügikorraldajana, ettevõtja. Omab raamatupidaja IV kutsetunnistust. Täiendanud oma teadmisi ERK koolitustel, Maksu- ja Tolliamet, raamatupidamisprogrammi Merit koolitus jt. Üle 15 aasta töökogemusi.

Õpiväljundi saavutamisel väljastatakse õppijale tunnistus. Õpiväljundi mittesaavutamisel väljastame tõendi kursusel osalemise kohta.

Registreeri