Kosmeetik tase 5 algus 09.2018.

Andecus Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Koolituse aluseks on kosmeetik 5 tase kutsestandard

Õppekava nimetus: Kosmeetik 5 tase

Õppekavarühm: Iluteenindus

Maht: 200 ak/h  Koolituse toimumise aeg: Kestvus kuni 3 kuud

HIND: 3000

STARDIPAUK: kell 10.00 või 15.00, grupi täitumisel.

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Koolituse toimumise koht: Rakvere, Laada 41 salong või Kadrina, Rakvere tee 14, grupi täitumisel. RAKVERES PIIRI 8.

Koolituse eesmärk: Anda õppijale omandamaks kosmeetik 5 taseme kutsetunnistus.

Koolituse õppekava sisu: Sissejuhatus õpingutesse, karjäärplaneerimine ja ettevõtlus, töökeskkond ja hügieen, klienditeenindus, nahahaigused, näohooldus, kätehooldus, jalgade hooldus, kehahooldus, jumestamine, anatoomia ja füsioloogia, mikrobioloogia, kosmeetiline keemia. Praktiline töö kliendiga.

Koolituse õpiväljundid: 
teostab näo-, keha-, kätehooldust ja jumestust; tunneb ära hoolduse näidustused ja vastunäidustused, nõustab klienti, kasutab elektrilist aparatuuri;

Koolituse maksumus sisaldab väljaõppele vajalikke vahendeid. Teooria ja praktikaõppe klassides on kasutusel kaasaegsed tehnilised erialased seadmed ja infotehnoloogilised vahendid. Praktiliseks õppeks on ruumid sisustatud kaasaegse inventariga.

Koolitajad:

Sille Hurt, 2002 Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool, töötanud kosmeetikuna, pediküür-maniküürina 15 aastat, täiendanud erinevatel koolitustel

Marju Teiva, 2006 Tallinna Majanduskool maksunduse rakenduskõrghariduse diplom, revident, raamatupidaja, õpetaja, koolitaja, AS Antista müügikorraldaja, ettevõtja.

2015 Tallinna Ülikool Kutseõpetaja magister, kutsetunnistus kutseõpetaja tase VII omandamisel.

Omab  raamatupidaja IV kutsetunnistust. Täiendanud oma teadmisi ERK koolitustel, Maksu- ja Tolliameti koolitused, raamatupidamisprogrammi Merit koolitus jt. Üle 13 aasta töökogemusi era- ning riigisektoris.

Aviva Gubaidulina, 2010 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool  ärijuhtimine: spetsialiseerumine- personali juhtimine. Täiendanud Tallinna Ülikoolis, PARE, Tööinspektsiooni ning Maksu- ja Tolliameti koolitustel. 11 aastast töökogemust õpetaja ja koolitajana.

Õpiväljundi saavutamisel väljastatakse õppijale tunnistus. Õpiväljundi mittesaavutamisel väljastame tõendi kursusel osalemise kohta.

 

Registreeri