Kaubanduse E-kursus aastaringselt

Andecus Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Õppekava kogumaht ak. tundides (45 min.)  64 ak/h HIND: 320+km eurot 

STARDIPAUK: koheselt kui mobiilipangas ülekanne sooritatud või kell 10.00 

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Sihtrühm: Vähekogenud ja eelneva kogemuseta alustavad ettevõtjad, kes oma äritegevuses tunnevad puudust teadmistest ning oskustest.

Õppeaja kestus: toimub 8 päeva. 8-tunnine õppepäev toimub 3-4 korda nädalas. Koolituse kestus on kuni 3 nädalat.

Õppe eesmärk: Suurendada alustava ettevõtja konkurentsivõimet edukaks startimiseks ettevõtluses kaubandusvaldkonnas.

Kaubanduse e-kursusel läbitavad teemad:

Kaubanduse e-kursus annab Sulle vajalikud teadmised kaubandusest. Kui Sa soovid täiendada oma teadmiste arsenali kaubanduses või alustada ettevõtlust kaubandusvaldkonnas, saad selleks vajalikud teadmised antud kursuselt. Kursuse koostamisel on kasutatud üle 100 lk asjakohaseid õppematerjale. Iseseisvaks omandamiseks sobiva e-kursuse materjalidele pääsed mugavalt ligi igal pool, kus on olemas arvuti ja internetiühendus – õpi, millal ning kus ise soovid! Koolituse materjalid saadetakse Sulle Sinu sisestatud e-posti aadressile.

Kaubanduse e-kursusel läbitavad teemad:

Funktsionaalne ja institutsionaalne kaubandus, kaubandus kitsamas ja laiemas mõttes, kaubanduse tasandid, makrostruktuur, jae-, hulgi- ja vahenduskaubandus, kaubanduse vajalikkuse aspektid, vajalikkus ja tähtsus, tegelik osa majanduses, kaubandusettevõtte asutamine ja kaubandusettevõtjaks saamine, turusidemed, kaubakäibeprotsessi olemus, sisseost, hankijate valik ja koostöö, kaubavaru moodustamine, käibekiirus ja selle suurendamise olulisus, müük, müügiprotsess, müügi sesoonsuse vähendamine ja kaubakäibe arendamine, kaubandusjuhtimine ja eesmärgid, tähtsamad tegevusotsused, asukoha valik, suuruse valik, imago ja põhikomponendid, imago hindamise meetodid, imago arendamine, kooperatsiooni- ja kontsentratsiooniprotsesside seotus, kooperatsioon, kontsentratsioon, konkurentsi mõiste ja tähtsus, konkurentsi spetsiifika, konkurentsistrateegiad, konkurentsivõime ja konkurentsieelised, konkurentsivõime hindamine, konkurentsieeliste arendamine.

ÕPIVÄLJUND: Pane oma kaubavood liikuma!

Õppemeetodid: paindlik õpe, ülesanded, peegeldav klassiruum, säästame loodust, aega ja raha.

Koolitaja andmed:

Marju Teiva, 2019 Tallinna Ülikool Kutseõpetaja magister, kutsetunnistus kutseõpetaja tase VII. 2006 Tallinna Majanduskool maksunduse rakenduskõrghariduse diplom, revident, raamatupidaja, personalitöötaja, õpetaja, koolitaja, töötanud AS Antista müügikorraldajana, ettevõtja. Omab raamatupidaja IV kutsetunnistust. Täiendanud oma teadmisi ERK koolitustel, Maksu- ja Tolliameti koolitused, raamatupidamisprogrammi Merit koolitus jt. Üle 15 aasta töökogemusi era- ning riigisektoris.

Õpiväljundi saavutamisel väljastatakse õppijale tunnistus. Õpiväljundi mittesaavutamisel väljastame tõendi kursusel osalemise kohta.

 

 

Registreeri siin