Konsultatsioon/Nõustamine

E-konsultatsioon või konsultatsioon 2 päeva 16 ak/h raamatupidaja tase 5 kutseeksami ettevalmistamine. Konsultatsiooni käigus saadetakse kutseeksami edukaks sooritamiseks kordamisülesanded finantsarvestuse ning juhtimisarvestuse valdkonnas. Konsultatsiooni käigus kontrollitakse lahendatud ülesanded ning saadetakse õiged vastused ülesannetele. Konsultatsioon sisaldab raamatupidaja tase 5 kordamisülesandeid koos materjalidega.

Hind 2500  

E-konsultatsioon või konsultatsioon 2 päeva 16 ak/h raamatupidaja tase 6 kutseeksami ettevalmistamine. Konsultatsiooni käigus saadetakse kutseeksami edukaks sooritamiseks kordamisülesanded finantsarvestuse, kuluarvestuse ja finantsanalüüsi valdkonnas. Konsultatsiooni käigus kontrollitakse lahendatud ülesanded ning saadetakse õiged vastused ülesannetele.

Hind 2500

Raamatupidaja tase 5 ja 6 kordamisülesanded on erinevad.

KÕIK KONSULTATSIOONID ETTETELLIMISEL

TALLINNAS SUUR-SÕJAMÄE 10A

TARTUS SOOLA 6,

RAKVERES LAI 7

Finants- ja õigusnõustamine, maksukonsultatsioon, võlanõustamine, töökeskkond- ja ohutus. Projektide koostamine, rahastamine ja juhtimine. Juriidiline ja finantsteenuste nõustamine. Finantsnõustamine, aruannete analüüs, rahavoogude küsimused. Personalijuhtimisalane nõustamine, dokumendi- ja arhiivihalduse korraldamine ning  nõustamine ettevõtluse korraldamise küsimustes. Karjäärinõustamine.

60 minutit 500.

Tihtipeale võib olla oma kulude ja tulude üle vaatamine keeruline tegevus. Meie võime aidata Teie kulusid optimeerida ja leida uusi võimalusi tulude suurendamiseks.

Konsultant: Marju Teiva, 2019 Tallinna Ülikool Kutseõpetaja magister, kutsetunnistus kutseõpetaja tase 7. 2006 Tallinna Majanduskool maksunduse rakenduskõrghariduse diplom, raamatupidaja, personalitöötaja, õpetaja, koolitaja, ettevõtja. Töötanud Maksu- ja Tolliametis revidendina, transpordiettevõttes raamatupidajana, personalitöötajana. Täiendanud oma teadmisi ERK koolitustel, Maksu- ja Tolliameti koolitused, raamatupidamisprogrammi Merit koolitus jt. Üle 20 aasta töökogemusi era- ning riigisektoris.

info@andecus.ee
Tel: +372 55 40 677