Konsultatsioon

E-konsultatsioon Raamatupidaja tase 5 kutseeksami ettevalmistamine. Konsultatsiooni käigus saadetakse kutseeksami edukaks sooritamiseks kordamisülesanded finantsarvestuse ning juhtimisarvestuse valdkonnas. Konsultatsiooni käigus kontrollitakse lahendatud ülesanded ning saadetakse õiged vastused ülesannetele. Konsultatsioon sisaldab raamatupidaja tase  5 kordamisülesandeid koos materjalidega. Hind 240 eurot

E-konsultatsioon Raamatupidaja tase 6 kutseeksami ettevalmistamine. Konsultatsiooni käigus saadetakse kutseeksami edukaks sooritamiseks kordamisülesanded finantsarvestuse, kuluarvestuse ja finantsanalüüsi valdkonnas. Konsultatsiooni käigus kontrollitakse lahendatud ülesanded ning saadetakse õiged vastused ülesannetele. Hind 360 eurot

Raamatupidaja tase 5 ja 6 kordamisülesanded on erinevad.

Finants- ja õigusnõustamine, maksukonsultatsioon, võlanõustamine, töökeskkond- ja ohutus. Projektide koostamine, rahastamine ja juhtimine. Juriidiline ja finantsteenuste nõustamine. Finantsnõustamine, aruannete analüüs, rahavoogude küsimused. Personalijuhtimisalane nõustamine, dokumendi- ja arhiivihalduse korraldamine ning  nõustamine ettevõtluse korraldamise küsimustes.

Tihtipeale võib olla oma kulude ja tulude üle vaatamine keeruline tegevus. Meie võime aidata Teie kulusid optimiseerida ja aidata leida uusi võimalusi tulude suurendamiseks.

Telli endale personaalne nõustamine tegijatelt!

Mixi endale nõustamine ja mentorlus Eestimaa kõrgematelt tippudelt! Arendame loovustehnikaid. Saada oma soov riskikulleriga teele.